Domácí manikúra jako od profesionálů s Oriflame

28.07.2015 14:02

Nehty jsou v poslední době středem pozornost – a to z dobrého důvodu. Krásně upravené ruce mohou okamžitě pozvednout váš vzhled. Podívejte se s Oriflame na to, jak vytvořit elegantní profesionální manikúru z pohodlí vašeho gauče.

Domácí manikúra jako od profesionálů s Oriflame

ZAČÍNÁME
Začněte čistými, odlakovanými nehty. Malý domácí trik: Pokud se starý lak úporně drží, zkuste namočit nehty v teplné vodě s jedlou sodou (nebo Alka-Seltzerem), která pomůže odstranit úporné skvrny!

DOKONALÁ DÉLKA
Dlouhé nehty zastřehněte kleštičkami a pak vytvarujte pilníkem. Pilujte vždy jedním směrem a pak do obloučku podél okrajů nehtů.

ČASTÁ CHYBA
Před nanášením laku bychom neměly máčet prsty ve vodě. Máčením se zvětší objem nehtů, což může později způsobit oprýskání laku.

PÉČE O KŮŽIČKU
Zatlačte kůžičku pomerančovým dřívkem. Kůžička je “živá” část nehtu, která potřebuje něžnou péči. Dopřejte jí peeling speciálním přípravkem na nehty a pak naneste zvláčňující balzám na kůžičku.

SKLENĚNÝ EFEKT
Vyleštěte nehty, dokud nebudou vypadat jako skleněné. Pokud je jejich povrch nerovný, pod lakem se bude držet vzduch a vzniknou rýhy, které vedou k oprýskání laku.

LESK JAKO BLESK
Naneste podkladový lak nebo zpevňující péči (náš favorit je Posilující lak na nehty The ONE!), aby měl barevný lak k čemu přilnout. Po zaschnutí pak naneste tenkou vrstvu bílého laku. Proč? S bílým podkladem bude barva laku zářivější.

Pokud potřebujete barvu promíchat, lahvičku laku neprotřepávejte – místo toho ji zarolujte mezi dlaněmi, aby se v laku netvořily vzduchové bublinky.

Naneste dvě vrstvy barvy maximálně třemi tahy na každý nehet. Na závěr aplikujte vrchní lak, který nehtům dodá vysoký lesk.

zdroj:Oriflame