Edice Solar Oriflame

27.05.2015 15:25

Připravte se na léto plné exotických barev a vůní

Dny se prodloužily, projasňujeme naše šatníky, sluníme se a sníme o dálkách. Díky Oriflame můžete i vy rozjasnit každý den pomocí několika detailů. Dopřejte si trochu exotiky zbrusu novou vůní s prvky tropického ovoce, originální kombinací barevných laků na nehty nebo krémem s aroma čerstvě natrhaných květin. V katalogu 8 věnujeme zvýšenou pozornost také stárnoucím vlasům a čerstvě opálené pokožce.

Edice Solar Oriflame

Toaletní voda SOLAR
Vůně lákavá jako procházka exotickou zahradou
Prosluněná letní vůně Solar je šťavnatá a vzácná jako tropické ovoce, jehož výtažky v sobě nese. Osvěžení vodního melounu a netradiční kvajávy doplňuje jemný závan luxusního ibišku, jehož aroma promění vaší cestu městem v procházku po orientálním trhu.

Sprchový gel SOLAR
Vůni Solar si zamilujete natolik, že si ji budete chtít užít i ve sprše. Potěšíte tak nejen své smysly, ale i pokožku. Díky vyváženému pH a absenci mýdla bude vaše pokožka navíc perfektně hydratovaná.

Mléko na ruce a tělo SOLAR
Mléko na ruce a tělo z edice Solar lze brát jako příjemnou voňavou tečku i jako pomocníka vždy připraveného pro vaše ruce. Speciální složení hydratuje a dlouhodobě zvláčňuje vaše dlaně. Obsažený panthenol kůži uklidní po častém sprchování i působení slunečního záření.

zdroj: Oriflame