Letní rituál péče o pleť s Oriflame

14.06.2015 16:27

Malý průvodce Oriflame vás krok za krokem provede tím nejrychlejším letním rituálem péče o pleť, se kterým budete zářit krásou a zdravím! Podívejte se s námi na to, co vaše pleť právě nyní nejvíce potřebuje.

Sun Zone Oriflame

Letní prázdninový look je přirozený – na pláži nemá těžký make-up co dělat a navíc, komu by se chtělo trávit drahocenné chvíle svobody zdlouhavými rituály s kufrem plným produktů? Kombinace klimatizace, slunečních paprsků a cestování letadlem však může dát pleti pořádně zabrat – správně vybrané produkty péče o pleť jsou proto nesmírně důležité.

Objevte základní multifunkční kosmetiku, se kterou se vaše pleť dostane na dovolené do formy snadno a rychle.

1. OCHRANA
Největší pomocník při obraně před známkami stárnutí je ochrana před sluncem. Sáhněte po SPF 25+, který zajistí, že škodlivé UV paprsky nespálí či neporuší vzácné zásoby kolagenu a elastinu, díky kterým je pleť mladistvá a hladká. Zároveň je rozumné nahradit běžný make-up něčím lehčím. BB krém poskytne pleti lehké krytí a zároveň ochrání pleť před UV zářením a vysoušením.

2. HYDRATACE
Nejspíš se vám nebude chtít používat husté krémy, na které jste se spoléhala v zimě; není však dobrý nápad hydrataci úplně vynechat. Vyberte si lehký krém, který hydratuje pleť v suchých i vlhkých podmínkách, a vyhlazující tělový gel, který ochladí a zjemní pokožku. Ve dnech, které strávíte na slunci, sáhněte po ošetřujícím mléku po opalování, které pomůže regenerovat vaši pleť.

3. SAMOOPALOVACÍ PŘÍPRAVKY
Než použijete samoopalovací péči, dopřejte si tělový peeling od hlavy až k patě, aby byl podklad co nejhladší a nevznikly nerovnoměrné skvrny. Šmouhy hrozí i na patách – 24 hodin před nanesením samoopalovacího krému je připravte hydratačním krémem. Pokud se vám nedaří nanést samoopalovací krém rovnoměrně, zkuste samoopalovací sprej – snáze pokryje všechna místa. Začněte od nohou a roztírejte jej směrem vzůru – ohněte se přitom v pase, aby jste neměla šmouhy na břiše!

zdroj: Oriflame