Oslavte svátek ženské krásy s Oriflame

10.02.2015 14:51

Mezinárodní den žen se slaví již od počátku 20. století. I když ho spousta z nás vnímá jako výmysl socialistické doby, jeho význam je mnohem hlubší. Jedná se o datum, které se pojí s výročím stávky newyorských švadlen v roce 1909. V tento den ženy ukázaly svou sílu a projevily nárok na svá práva, tehdy se jednalo o právo volební. 8. březen by měl být tedy oslavován jako pocta jejich odvaze a ženskosti. Právě takovou ženskost a přirozenost v sobě ukrývá i naše nová vůně My Naked Truth Oriflame.

My Naked Truth Oriflame

Jemná toaletní voda vás zahalí do půvabného závoje harmonie ovocných vůní a potrhne váš čistý šarm.

Dotyk květu bavlny
Bavlník evokuje čistotu a ženskou krásu, proto jsme ho ukryli do základu této výjimečné toaletní vody. Květinovo-ovocno-dřevitá vůně se rozeznívá na svrchních tónech jabloňových květů smíchaných se šumivým bergamotem, šťavnatým liči a japonskou vonokvětkou. Srdce vůně potom tvoří jemné meruňky a akordy divoké růže. My Naked Truth Oriflame doznívá na základu z cedrového, santálového dřeva a květů bavlny.

Pravdivá krása
Jednoduché a rovné linie hran skleněného flakónu v kombinaci s křivkami průhledného oválu vytváří pocit rovnováhy a naznačují, že vaše vnitřní krása je skutečně pravdivá a nic nezůstává skryto. Ovál lemuje tvrdý rám a ochraňuje citlivé jádro, které náznakem zrcadlí vaše ženské nitro. 

zdroj: Oriflame