Possess – vůně pro opravdovou vládkyni

12.11.2014 16:48

Staňte se alespoň na moment svůdnou vládkyní a očarujte jeho srdce i duši. Oriflame přináší hit letošního zimy – luxusní parfém Possess inspirovaný ženskostí královny Kleopatry.

Possess Oriflame

Asi každá z nás ví, že královna Kleopatra vystupovala v egyptské historii jako jedna z nejslavnějších postav dynastie Ptolemaiovců. Egyptská panovnice využívala rafinovaných technik spojených se sváděním, a proto není divu, že jejímu kouzlu podlehl César a později i známý římský vojevůdce Markus Antonius. Známá legenda vypráví o tom, že při její diplomatické plavbě po Nilu za Markem Antoniem požádala královna své služebné, aby plachty lodi provoněli omamným esenciálním olejem ylang ylang. Horké počasí a vůně tajemného květu zřejmě zapříčinily, že si Kleopatra okamžitě získala vojevůdcovo srdce ještě před tím, než ji poprvé spatřil.

Exotický květ ylang ylang působí jako silné afrodiziakum. I my v Oriflame jsme inspirovali jeho výjimečnou vůní a přinášíme vám parfémovanou vůni Possess.  Chypre květinový buket obsahuje ovocné prvky.

Ve svrchních tónech ucítíte královský ananas, frézii a grapefruit. Srdce vůně tvoří omamný květ ylang ylang, maliny a květy pomerančovníku. Parfém doznívá na dřevitém základu ze santalového dřeva, pačuli a madagaskarské vanilky. Pečlivě vybrané složky vůně Possess mají výjimečně dlouhou trvanlivost a v testech bylo prokázáno, že vydrží déle, než jiné prestižní značky parfémů na podobném základu.

Řetízky na flakónu symbolizují absolutní sílu svádění
Protože chceme, abyste si tento výjimečný okamžik s novým parfémem opravdu užila, vytvořili jsme designový flakón inspirovaný honosnými egyptskými šperky. Zlatá barva řetízků obtočených kolem hrdla flakónu dokreslují honosný pocit luxusu. Vůně Posses patří bezpochyby mezi tahouny katalogu 16.

zdroj: Oriflame