Terapie barvami

16.10.2013 09:33

Je už po staletí známé, že barva hraje významnou roli při vytváření konkrétní nálady nebo konkrétního rozpoložení.

Oriflame terapie barvami

Barvy ovlivňují pocity, nálady a emoce. Mají léčivou moc.
Mají vliv na náš pocit pohody, nebo neklid. Navíc ovlivňují tok a množství energie v našem těle.
Barvy také říkají něco o naší biologické přitažlivosti. Mějte toto na paměti, a podívejme se na to, jak nám mohou barvy pomoci nastartovat tělo, unavené podzimním počasím.

Červená

 • Symbolizuje probouzení, červená vyzařuje sílu, energii a nadšení pro život. Červená je známá pro léčení sexuálních problémů a anémie.
 • Používejte červenou, když: ze sebe chcete vyzařovat smyslnost. Když máte málo energie a potřebujete podporu. Chcete-li být více asertivní a chcete, aby se věci hýbaly rychleji.

Doporučujeme vám: Rtěnku Wonder Colour Oriflame Beauty, odstín Daring red 22541 a novou Parfémovou vodu My Red 25403

Růžová

 • Růžová symbolizuje bezpodmínečnou lásku. Její nošení podporuje pocit lásky, zvyšuje citlivost a vybízí ke konfrontaci vašich slabostí.
 • Růžovou používejte, když: se chcete cítit žensky a zranitelně. Chcete, aby si vás ostatní okamžitě zamilovali. Když se musíte soustředit a poslouchat.

Doporučujeme vám: Krém na ruce Silk Beauty 21612, Denní krém Optimals Skin Youth SPF 10 25200

Zelená

 • Ti, kteří hledají svou vlastní identitu, chtějí naplnit, po čem jejich srdce touží nebo hledají nový směr, jsou přitahování k nošení této barvy. Zelená léčí srdce, uvolňuje napětí a regeneruje buňky.
 • Noste zelenou, pokud: chcete vidět věci z jiného úhlu pohledu. Toužíte cítit kolem sebe větší prostor. Potřebujete mít pocit, že stojíte oběma nohama na zemi.

Doporučujeme vám: Parfémovaná voda Mirage 19798, Sérum na řasy Hyper Stretch 26532

Modrá

 • Modrá symbolizuje oddanost povinnostem a nosí ji také většina autorit - zdravotní sestry, policisté, atd. Každý, kdo neustále nosí modrou barvu, je hlubokým myslitelem a snaží se povzbuzovat tím, že hledá společnost sebe sama, oproti společnosti ostatních.
 • Používejte modrou, když: chcete vyzařovat atmosféru klidné autority. Potřebujete být více organizovaní. Chcete-li komunikovat něco důležitého.

Doporučujeme vám: Koncentrovaný intenzivně hydratační krém Essentials 23748, Jemnou čisticí pleťová emulze 3v1 Essentials 23753

Černá

 • Černá je populární ne-barva, často nošená k potlačení a chránění emocí. Jakákoliv barva nošená společně s černou je paradoxní, protože představuje nerealizovaný potenciál. Příslib síly, který černá evokuje, leží uvnitř vědomí jejího nositele.
 • V kombinaci s další barvou předvídá kontrolu nad jejím vlivem. S červenou řídí fyzickou sílu a se žlutou duševní výkon. Bílá na druhé straně černou barvu vyzdvihuje a černá nošená samostatně symbolizuje vytříbený vkus, kompletnost, čistotu, očistu a sílu.

Doporučujeme vám: Kajalovou tužku Dramatize Black Brown 26197, Amber Elixir Night Edt 25040, Trio očních stínů Colour Pro Oriflame Beauty Smoky Black 22918, Eyeshadow Trio 22918
Stříbrná

 • Tradiční stříbrná barva představuje energii Měsíce. Význam stříbrné je také spojován s tajemstvím, ženstvím a ženskou energií. Dává smysl rovnováhy a pomáhá při duševním, emocionálním a fyzickém uvolnění a vyčištění.
 • Stříbrná barva je často viděna jako sofistikovanost a spolu se zlatou představuje bohatství a hojnost.

Doporučujeme vám: Diamond Krém pro omlazení pleti Diamond Cellular 13659, Oční stíny v perličkách Giordani Gold Smoky Quartz 26314

zdroj: Oriflame