Znovu objevte mládí pleti s Time Reversing SkinGenist™

06.03.2014 10:13

Podpořte sílu vašich genů krásy

Po téměř 10 letech intenzivního výzkumu Oriflame hrdě představil řadu Time Reversing SkinGenist ™. Toto je u Oriflame první řada péče o pleť s klíčovou složku, která působí na pleťové geny. Pomocí GenisteinSOY podporuje protistárnoucí účinky, zanechává pleť mladistvou a zářivou.

Time Reversing SkinGenist™ Oriflame

Udržte krásný vzhled vaší pleti s pomocí GenisteinSOY
GenisteinSOY je 10x pročištěná , speciální složka, která pochází z přírodního sójového proteinu a pomáhá zralé pleti stárnout elegantně. V řadě pleťové kosmetiky Time Reversing s komplexem SkinGenist™, přináší tato složka jedinečné a blahodárné výsledky. Proniká hluboko do pleti, kde zlepšuje její strukturu, zvyšuje produkci kolagenu, a zároveň poskytuje silnou antioxidační ochranu.

Zacílení na 3 geny krásy
Výrobky Time Reversing SkinGenist ™ používají inovativní a revoluční GenisteinSOY zaměřující se na potřeby zralé pleti. GenisteinSOY pomáhá stimulovat tři základní geny krásy: "gen zabraňující ztrátě vláhy", zajistí aby byla vaše ple´t stále hydratovaná a cítila se lépe po každém použití; "omlazující gen" pro udržení fluktuace buněk, díky němuž se pleť omlazuje a zůstává svěží a konečně "strukturní gen", který uchovává jednotu pokožky, což jí dává plnější vzhled.

Řada Time Reversing obnovuje všechny vlastnosti mladé pleti a pleť pak vypadá až o 8 let mladší*:

  • Projasnění
  • Vyhlazení vrásek
  • Pevnost
  • Odolnost
  • Vyrovnaný tón pleti

*Podle spotřebitelského hodnocení 103 žen po 4 týdnech používání denního a nočního krému.

zdroj Oriflame