Oriflame tipy a recenze

Prsty, štětec nebo houbička? Jak nanášet make-up

21.05.2013 10:20

Způsob nanášení make-upu je velmi individuální záležitost. Podle toho, co vám vyhovuje.
Štětec je velmi oblíbená volba u profesionálních vizážistů, protože se s ním velmi příjemně pracuje a lehce se dostanete do všech záhybů tváře. Prsty jsou zase velmi přesné a citlivé, jelikož jsou součástí našeho těla.

Jak nanášet makeup; www.orif24.cz

Díky houbičkám se make-up velmi pěkně vsákne do pokožky a dobře kryje, jenže tak jako se vsákne do pokožky, tak se větší množství make-upu vsákne i do samotné houbičky. Tento způsob je tak sice výborný, ale z hlediska spotřeby méně šetrný.

Make-up by jste měli nanášet od středu tváře, respektive do tváří a čela, a roztírat do stran až ke krku. Je důležité nezapomínat na krk a make-up na něj důkladně rozetřít směrem od brady.

Profesionální štětec na podkladový krém, kód 24148
Aplikační houbičky, kód 15887
Aplikační houbičky na podkladový krém, kód 24860

Sedm tajemství perfektních vlasů

01.05.2013 14:35

Je nám jasné, že jako všechny ženy toužíte po tom, mít vlasy každý den tak perfektní, jako když právě odcházíte ze salónu. Mluvili jsme se ženami, které mají různé typy vlasů, ale jedno mají společné. Všechny mají perfektní vlasy. Tady je několik tajemství, které nám prozradily.

Perfektní vlasy s Omega 3 od Oriflame ; www.orif24.cz

Vlasy myjte střídmě. Je obecně známé, že příliš časté mytí způsobuje jejich vysušení. Pokud si vlasy myjete jednou týdně, budou zase plné nečistot a mastnoty.

Tajemství perfektních vlasů je mytí každý třetí den. Výsledek vás naprosto ohromí. Střídejte šampón a kondicionér, aby si vaše vlasy nikdy nezvykly na jeden druh produktů. Střídáním mezi produkty zakoupenými v obchodě a těmi zakoupenými v salónu nejen ušetříte, ale dodáte tím vašim vlasům rozmanitost, takže nikdy nebudou jednotvárné.

Nepřehánějte to s česáním. Téměř všechny ženy se kterými jsme hovořili nepoužívají během dne hřeben. Mnohé dokonce češou své vlasy jen ihned po mytí. Další radou je použití hřebenu s pouze přírodními vlákny, ty jsou totiž k vašim vlasům mnohem šetrnější.

Zdravé a silné vlasy nemají rády horký vzduch a většina žen, se kterými jsme hovořili své vlasy suší pouze přirozeně. Pokud je vysušení fénem nezbytně nutné, snažte se jej omezit na 1x týdně a použijte nejchladnější sušící režim.

Vlasy pravidelně přistřihávejte. Je to nejjednodušší cesta, jak se zbavit roztřepených konečků. Možná proto ženy s perfektními vlasy říkají, že roztřepené konečky nemají – vlasy si totiž nechávají pravidelně zastřihávat (každé 3 měsíce nebo dokonce každých 6 týdnů).

Většina žen, se kterými jsme hovořili si vlasy buď nebarví vůbec nebo pouze nepravidelně. Vlasy si barvěte pouze na zakrytí šedin nebo k přidání jemných melírů. Dramatická změna barvy vašich vlasů a příliš barevných experimentů může vést k jejich vážnému poškození a dodává vlasům “krepatý” vzhled.

Životospráva bohatá na vitamíny (vitamín A) a živiny, vlasům nesmírně prospívá… tak to aspoň vidí naše poradkyně. Vápník posiluje jejich vlasy i nehty a mnohé přísahají, že rybí tuk - Omega 3 mastné kyseliny, dělá s jejich vlasy i nehty naprosté divy. Za vyzkoušení nic nedáte!

Omega 3, Kód:15397

zdroj: Oriflame

Dáma v červené...

20.03.2013 11:45

Červená – život, emoce, vášeň, puls, vibrace!

Rudá je in s Oriflame; www.orif24.cz


Pro dnešní večer volím neomylně rudou barvu. Cítím se silná a jistá sama sebou. Oblékám si sexy šaty a elegantní boty s vysokými podpatky. Dívám se do zrcadla. Vlasy jsou upravené, make-up diskrétní. Líbí se mi, co vidím, ale ještě něco tomu chybí... Hmmm, rtěnka, moje rtěnka Giordani Gold Jewel. Ano, teď jsou mé rty jako v bavlnce a jsou tak lákavé. Můj úsměv mi říká: "kamarádky se jistě budou ptát, jakou to mám rtěnku".
Dívám se znovu do zrcadla, co ještě chybí? Kabelka... která dodá mému outfitu na eleganci. Kosmetická taštička s červenými třpytkami bude nejlepší. Září jako drahokam. Jsem připravená.

Oriflame je můj nejlepší přítel, vždy má pro mě to, co potřebuji. Teď můžu jít. Večer bude jistě naprosto kouzelný...

  • Rtěnka Jewel Giordani Gold, Kód: 22751 Eternal Red
  • Kosmetická taštička Red Sequin, Kód:24140

Perfektní manikúra s Oriflame

18.03.2013 15:23

Každý den pečujeme o své vlasy a make-up, ale zapomínáme na naše nehty.

Z toho důvodu je vhodné mít po ruce tyto přípravky pro jejich péči:

  • Prvním krokem je obnovení, výživa nehtů a ochrana před lámáním. Posilující sérum na lámavé nehty Oriflame Beauty (18937) vám přesně toto zajistí. Jde o přirozeně vyživující olej z drobného ovoce, který hodně pomáhá.
  • Jakmile jsou vaše nehty zdravé, druhým krokem je podpora jejich růstu
    s Výživnou bází pro růst nehtů (13617). Nehty jsou již během tří dnů silnější a rostou rychleji. Aplikujte denně.
  • Nyní přichází na řadu Podkladový a vrchní lak na nehty Oriflame Beauty (18927), který vyrovná a zacelí drobné nerovnosti nehtů - vydrží až 7 dní
    bez chyby.

Péče o vaše nehty s Oriflame; www.orif24.cz

S těmito třemi produkty od Oriflame bude vaše manikúra perfektní každý den!

Záznamy: 73 - 76 ze 76
<< 9 | 10 | 11 | 12 | 13